FORUM OBECNYCH ORAZ BYŁYCH ŚWIADKÓW JEHOWY - Regulamin

Rejestrując się na witrynie „FORUM OBECNYCH ORAZ BYŁYCH ŚWIADKÓW JEHOWY”, akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia:

1. Niniejsze forum nie jest głosem żadnego kościoła bądź religii ale ma na celu propagowanie chrześcijańskich wartości.
2. Celem powstania forum jest wymiana myśli oraz duchowe wsparcie osobom, które były lub są Świadkami Jehowy.
3. Staraj się pisać na forum i traktować innych tak jak chciałbyś aby Ciebie traktowano.
4. W rozmowach nie wolno nikogo obrażać, poniżać ani pisać oczerniających treści.
5. Nie wolno czynić złośliwych, ironicznych oraz ośmieszających uwag pod czyimś adresem.
6. Zabrania się używania wulgarnych określeń i wklejania linków do stron zawierających takie treści.
7. Zabrania się prowadzenia prywatnych sporów lub walk przeciwko użytkownikom forum.
8. W danym omawianym temacie prosimy o trzymanie się wątku i nie poruszać na ile to możliwe innych zagadnień.
9. Prosimy nie cytować w całości długich wypowiedzi innych użytkowników.
10. Zabrania się manipulowania wypowiedziami innych użytkowników.
11. Cytując jakiś artykuł lub wypowiedź prosimy o podawanie źródła.
12. Pisanie kolorem czerwonym jest zarezerwowane wyłącznie dla moderatorów oraz adminów.
13. Zabrania się publikowania jakichkolwiek prywatnych danych użytkowników bez ich wyraźnej zgody.
14. Administracja forum zabrania używania przez użytkowników forum dwóch lub więcej kont.
15. Osoba usunięta z forum za niestosowanie się do regulaminu nie może ponownie się zarejestrować pod innym lub podobnym nickiem chyba, że wyrazi na to zgodę administracja forum.
16. W przypadku zakładania nowego tematu prosimy o dokładne sprawdzenie czy taki temat już nie istnieje. W przypadku stwierdzenia, że taki temat już był omawiany prosimy o jego kontynuowanie.
17. Na forum panuje zakaz spamowania różnych wątków tymi samymi informacjami.
18. W przypadku gdy jakiś temat zostanie zamknięty zabrania się zakładania ponownie tego samego lub podobnego tematu.
19. Zabrania się publikowania jakichkolwiek materiałów objętych ochroną praw autorskich.
20. W przypadku naruszania przez użytkownika punktów regulaminu będą nakładane publiczne ostrzeżenia lub usunięcie z forum (ban).
21. Do pomagania, pilnowania porządku, pouczania, wydzielania wątków, udzielania ostrzeżeń itp. są powołani moderatorzy forum.
22. W przypadku spraw spornych najwyższą instancją rozstrzygającą są admini forum i ich decyzje są ostateczne mające na celu ochronę użytkowników i forum.

Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „FORUM OBECNYCH ORAZ BYŁYCH ŚWIADKÓW JEHOWY” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny „FORUM OBECNYCH ORAZ BYŁYCH ŚWIADKÓW JEHOWY” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

Nasze fora zwane też „one”, „ich”, „je”, „phpBB software”, „www.phpbb.com”, „phpBB Limited”, „phpBB Teams” działają w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „GNU General Public License v2” zwanej też „GPL”. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com. Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie https://www.phpbb.com/.

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „FORUM OBECNYCH ORAZ BYŁYCH ŚWIADKÓW JEHOWY” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale ani „FORUM OBECNYCH ORAZ BYŁYCH ŚWIADKÓW JEHOWY”, ani phpBB Limited nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.


Wróć do strony logowania