Konferencje biblijne – czy potrzebne?

Zapraszamy do zamieszczania informacji na temat wszelkiego rodzaju zjazdów chrześcijańskich na terenie Polski, które mają związek z tematem forum.
Awatar użytkownika
tadeusz2904

Re: Konferencje biblijne – czy potrzebne?

Postautor: tadeusz2904 » czw mar 07, 2019 1:39 pm

christianinroman pisze:Datsun i Ann78. Jakoś w Dziejach Apostolskich nie znalazłem żadnej wzmianki o konferencjach. Czyżby Łukasz coś przeoczył? Jest nowoczesny twór.
Ann78. Widzisz to z innej strony. Ale przejrzyj sobie ogłoszenia o konferencjach. Czy jest w nich na 1 miejscu Chrystus czy raczej kaznodzieja lub uzdrowiciel, znany ewangelista, itp? Pozdrawiam

Ch roman a co masz przeciwko konferencjom - niech sobie będą.
Jak powiada klasyk ,,jestem za a nawet przeciw".
Z bilansu (mojego) więcej pozytywów jak negatywów.
Gdybym miał możliwość i środki też bym był jej uczestnikiem.
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » czw mar 07, 2019 5:35 pm

christianinroman pisze:Datsun i Ann78. Jakoś w Dziejach Apostolskich nie znalazłem żadnej wzmianki o konferencjach. Czyżby Łukasz coś przeoczył? Jest nowoczesny twór.
Ann78. Widzisz to z innej strony. Ale przejrzyj sobie ogłoszenia o konferencjach. Czy jest w nich na 1 miejscu Chrystus czy raczej kaznodzieja lub uzdrowiciel, znany ewangelista, itp? Pozdrawiam

W Biblii nic też nie ma na temat internetu albo for internetowych (np. niniejsze forum), a jak widać z tego jak to nazywasz "nowoczesnego tworu" korzystasz. ;)

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » czw mar 07, 2019 7:07 pm

Datsun pisze:

W Biblii nic też nie ma na temat internetu albo for internetowych (np. niniejsze forum), a jak widać z tego jak to nazywasz "nowoczesnego tworu" korzystasz. ;)

Datsus nie podcinaj Ch Romana prawie go nie znam ale dobrze gada - tak dla równowagi.
Ja mogę powiedzieć za siebie ,,znalazł dziad torbę nie skakał, zgubił nie płakał".
Jak masz siłę to ciągnij dalej ten wózek ale bynajmniej nie dla mnie.
Twoje misje jak się wypełniły ... .
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Wróć do „Zjazdy, konferencje i spotkania”