Manifestacja

Zapraszamy do zamieszczania informacji na temat wszelkiego rodzaju zjazdów chrześcijańskich na terenie Polski, które mają związek z tematem forum.
Agnieszka

Re: Manifestacja

Postautor: Agnieszka » wt kwie 04, 2017 7:14 pm

korba pisze:Rany Boskie!!!
Myślałem, że puścisz jakiś film nagrany przez świadków a ty dajesz link do smarkuli, sorry! która już nie jest świadkiem, tylko exem :-D
Zlituj się nade mną...
Masz styl! :-D

Chodziło mi o fragment samej wypowiedzi "mędrca" z Ameryki.

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » wt kwie 04, 2017 7:15 pm

korba pisze:Wybacz, ale myślę, że chyba nie wiesz co napisałaś :-D
Edward napisał coś: FAKT.
Okazuje się, że nie napisał czegoś, co naprawdę zaistniało: DRUGI FAKT.
Nie mieszaj. Mylisz zgromadzenie z salą zgromadzeń itd.
Jak myślisz to było zgromadzenie czy na sali zgromadzeń był puszczany ten film? Bo ani jedno ani drugie.
Dlaczego tak beznadziejnie się z tobą rozmawia? Bo gubisz fakty, nie dbasz o szczegóły, wtrącasz się nie rozeznawszy sprawy.
Sorry, że tak walę między oczy, ale... czytam to forum i widzę, że w innych tematach z innymi też piszesz podobnie. :-)

Skoro beznadziejnie się ze mną pisze to nie pisz że mną / do mnie - masz wolną wolę.
Ja też za Tobą nie przepadam!

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » wt kwie 04, 2017 7:36 pm

Ale za to bernard Ciebie lubi :)
:mrgreen:

bernard

Postautor: bernard » wt kwie 04, 2017 7:40 pm

8-)

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » wt kwie 04, 2017 7:45 pm

Datsun pisze:Ale za to bernard Ciebie lubi :)
:mrgreen:

:oops: ;-) :-)

Edward73

Postautor: Edward73 » wt kwie 04, 2017 10:06 pm

Kochani - nie potrzebnie się kłócicie o moją wypowiedź .Sala w Strzeżenicy i na tym koniec .Nie chciałem by z tego powodu dochodziło do takich przepychanek ,Przepraszam za nieprecyzyjne informacje ,gdybym wiedział ,że wywoła to takie przepychanki nic bym nie napisał.Następnym razem zastanowię się czy jest sens pisania czegokolwiek.Strzeżenica leży blisko zboru w którym była Ewelina Gocławska ,która oskarża ojca o molestowanie .Ludzie wiedzą takie rzeczy informacja poszła w teren więc ''braciszkowie'' mają dużo pracy by utrzymać fakt istnienia pedofilii w tajemnicy.Ja tam nie wiem co się teraz wyświetla czy też nie wyświetla na salach zgromadzeń czy też na zgromadzeniach wiekszych .Siostra przekazała mi informację którą usłyszała od swej mamy -fakt,sala w Strzeżenicy -fakt ,telebim -fakt-NA TYM KONIEC.Lepiej poświęcić czas na modlitwę ,przyjście Pana jest bliskie.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » śr kwie 05, 2017 4:13 am

Edward73 pisze:Kochani - nie potrzebnie się kłócicie o moją wypowiedź .Sala w Strzeżenicy i na tym koniec .Nie chciałem by z tego powodu dochodziło do takich przepychanek ,Przepraszam za nieprecyzyjne informacje ,gdybym wiedział ,że wywoła to takie przepychanki nic bym nie napisał.Następnym razem zastanowię się czy jest sens pisania czegokolwiek.

Edwardzie, nie daj się zniechęcić do pisania. To, że ktoś ma zastrzeżenia to przecież nic nie znaczy. Podałeś fakty i szczegóły -Korba zarzucił kłamstwo. To on powinien się teraz tłumaczyć.
Poza tym to jest forum dyskusyjne i jest normalne, że się dyskutuje. ;)
Nie przejmuj się, bracie. Gdyby tak każdy przestawił pisać z takiego powodu to forum już dawno przestało by istnieć. I kto by na tym skorzystał? Przecież dużo ludzi to czyta. Niech wiedzą jaka jest prawda. Dobrze zrobiłeś, moim zdaniem.

Awatar użytkownika
Ann78

Postautor: Ann78 » śr kwie 05, 2017 5:41 am

korba pisze:Dlaczego tak beznadziejnie się z tobą rozmawia? Bo gubisz fakty, nie dbasz o szczegóły, wtrącasz się nie rozeznawszy sprawy.
Sorry, że tak walę między oczy, ale... czytam to forum i widzę, że w innych tematach z innymi też piszesz podobnie. :-)

Typowe zagranie SJ. Nie mam argumentów, coś jest niewygodne - obrażam, ośmieszam, dyskredytuję.
Wszędzie to samo, na forach i w realu...

Awatar użytkownika
Ann78

Postautor: Ann78 » śr kwie 05, 2017 5:53 am

Edward73 pisze:Kochani - nie potrzebnie się kłócicie o moją wypowiedź .Sala w Strzeżenicy i na tym koniec .Nie chciałem by z tego powodu dochodziło do takich przepychanek ,Przepraszam za nieprecyzyjne informacje ,gdybym wiedział ,że wywoła to takie przepychanki nic bym nie napisał.Następnym razem zastanowię się czy jest sens pisania czegokolwiek.

Jest sens, Edek. Jest sens.
Nie można biednych ludzi, jakimi są wodzeni za nos SJ, utwierdzać w przekonaniu, ze grzechu nie ma, albo jesli gdzies jest, to na pewno nie u nas, a jeżeli u nas, to trzeba go ukryć, nie widzieć go, skupić się na pozytywnych rzeczach.
To jest kłamstwo, i trzeba to nazwać po imieniu.
Grzech pedofilii u SJ JEST, a skala tego zjawiska jest większa niż "w świecie" z powodu sprzyjających pedofilom warunków, jakie stworzyła im organizacj (reguła dwóch świadków, brak odpowiedniej reakcji, brak ochrony ofiar i zborów przed oprawcami).
To ludzie muszą wiedzieć, bo to jest PRAWDA. Żadne zakrywanie jej, tłumaczenie, kłamstwo, tego nie zmieni.

Ilyad

Postautor: Ilyad » śr kwie 05, 2017 8:59 am

Edek. Też uważam że jest sens pisać prawdę, bo to co napiszą w odpowiedzi nasi adwersarze uczy nas cierpliwości, pokory, motywuje to zgłębiania zagadnienia. Takie forum jest jednym z Bożych narzędzi KSZTAŁTOWANIA NASZEGO CHARAKTERU. A chyba chcemy by Bóg kształtował nasz charakter, prawda ? ;)

Wróć do „Zjazdy, konferencje i spotkania”