Manifestacja

Zapraszamy do zamieszczania informacji na temat wszelkiego rodzaju zjazdów chrześcijańskich na terenie Polski, które mają związek z tematem forum.
Awatar użytkownika
Ann78
Kontaktowanie:

Re: Manifestacja

Postautor: Ann78 » śr kwie 05, 2017 5:41 am

korba pisze:Dlaczego tak beznadziejnie się z tobą rozmawia? Bo gubisz fakty, nie dbasz o szczegóły, wtrącasz się nie rozeznawszy sprawy.
Sorry, że tak walę między oczy, ale... czytam to forum i widzę, że w innych tematach z innymi też piszesz podobnie. :-)

Typowe zagranie SJ. Nie mam argumentów, coś jest niewygodne - obrażam, ośmieszam, dyskredytuję.
Wszędzie to samo, na forach i w realu...
Zapraszam na www.jwpomoc.pl

Awatar użytkownika
Ann78
Kontaktowanie:

Postautor: Ann78 » śr kwie 05, 2017 5:53 am

Edward73 pisze:Kochani - nie potrzebnie się kłócicie o moją wypowiedź .Sala w Strzeżenicy i na tym koniec .Nie chciałem by z tego powodu dochodziło do takich przepychanek ,Przepraszam za nieprecyzyjne informacje ,gdybym wiedział ,że wywoła to takie przepychanki nic bym nie napisał.Następnym razem zastanowię się czy jest sens pisania czegokolwiek.

Jest sens, Edek. Jest sens.
Nie można biednych ludzi, jakimi są wodzeni za nos SJ, utwierdzać w przekonaniu, ze grzechu nie ma, albo jesli gdzies jest, to na pewno nie u nas, a jeżeli u nas, to trzeba go ukryć, nie widzieć go, skupić się na pozytywnych rzeczach.
To jest kłamstwo, i trzeba to nazwać po imieniu.
Grzech pedofilii u SJ JEST, a skala tego zjawiska jest większa niż "w świecie" z powodu sprzyjających pedofilom warunków, jakie stworzyła im organizacj (reguła dwóch świadków, brak odpowiedniej reakcji, brak ochrony ofiar i zborów przed oprawcami).
To ludzie muszą wiedzieć, bo to jest PRAWDA. Żadne zakrywanie jej, tłumaczenie, kłamstwo, tego nie zmieni.
Zapraszam na www.jwpomoc.pl

Ilyad

Postautor: Ilyad » śr kwie 05, 2017 8:59 am

Edek. Też uważam że jest sens pisać prawdę, bo to co napiszą w odpowiedzi nasi adwersarze uczy nas cierpliwości, pokory, motywuje to zgłębiania zagadnienia. Takie forum jest jednym z Bożych narzędzi KSZTAŁTOWANIA NASZEGO CHARAKTERU. A chyba chcemy by Bóg kształtował nasz charakter, prawda ? ;)

Iskierka

Postautor: Iskierka » śr kwie 05, 2017 3:41 pm

korba pisze:
Agnieszka pisze:P. S. To Ty czytaj uważnie :-)
Ja nie wiem jaki jest program i jak wyglądają teraz zebrania - zgromadzenia na salach - co jest czego nie ma ; skorygowalam tylko , że Edward napisał na salach zgromadzeń a nie zgromadzeniach typu obwodowe czy okręgowe jak Ty to odebrałes i tylko o to mi chodziło :-)

Skoro nie wiesz jak wygląda program to po kiego grzyba zabierasz głos?
Choć jako BYŁY świadek J. powinnaś wiedzieć, że SALA ZGROMADZEŃ to miejsce gdzie odbywają się zgromadzenia OBWODOWE.
Tutaj Edward robi pomyłkę w terminologii.
A nawet jeśli pod pojęciem 'sala zgromadzeń' ma na myśli zwykłą salę królestwa jakiegoś lokalnego zboru, to... też robi pomyłkę, gdyż w programie zebrań ten film TEŻ nie był puszczany.
Zapytałem go skąd wie o tym filmie i kiedy był puszczany. Nie odzywaj się PRZED NIM gdyż okaże się, że kompletnie nie masz pojęcia o czym mowa.

Korba, nie czepiaj się słówek ;) , bo chodzi o fakt zjawiska pedofilii w zborach świadków Jehowy, są filmy, sprawa nagłośniona szczególnie w Australii. Mleko się rozlało i pozostał duży niesmak i szrama na opinii organizacji.... no nie ma niestety "świętej". Przykre tylko to, że "góra" narozrabiała, a szeregowy świadek musi świecić oczami :( .

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » czw kwie 13, 2017 4:31 pm

gdansk pisze:Troszkę uśmiałem się jak zobaczyłem byłych świadków na manifestacji, szkoda tylko, że Mateusza Kijowskiego z KODu nie zaprosili jeszcze do siebie !
Czego to ludziska sobie jeszcze nie wymyślą ! Ale manifestowanie jest w modzie więc niech sobie manifestują, nawet z powodu smogu czy z powodu złej pogody :D :D

Widzę, że wesoło Ci się zrobiło. :)
A można wiedzieć co ma wspólnego z tą manifestacją KOD? Bo jakoś nie widzę związku...
Muszę przyznać, że mocno razi Twoja ignorancja. Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, że religia świadków Jehowy skrzywdziła tysiące ludzi?

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » czw kwie 13, 2017 4:55 pm

gdansk pisze: jak czytam na waszych forach jak piszecie kłamstwa na temat ich organizacji to już mi ich nie żal jakoś !

Bardzo proszę abyś udowodnił gdzie na naszym forum są kłamstwa na temat organizacji.
gdansk pisze:Datsunku

"Datsunku"? Och to takie urocze :)

gdansk pisze:, a wiesz ile np ludzi skrzywdzili protestanci ? A wiesz ilu ludzi skrzywdził np kościół katolicki ? :lol:

Ile to dokładnie nie wiem ale wiem, że skrzywdzili.
Wyważasz otwarte drzwi, bo to forum nie jest ani protestanckie ani katolickie i bynajmniej nie mam zamiaru bronić lub odpowiadać za ich uczynki.

gdansk pisze:OT taki śmieszny człowieczek jak ty u którego od razu widac owoce ducha świętego - nienawiść i jeszcze raz nienawiść do świadków , prawda ? :lol:

O, za to u Ciebie owoce Ducha to aż eksplodują w pełnej okazałości. :)
Może i jestem śmiesznym człowieczkiem jak mnie nazwałeś. To tylko kwestia tego co kogo bawi...
Widać, że tutaj to bawisz się dobrze. :)

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » czw kwie 13, 2017 5:09 pm

gdansk pisze:Datsunku, a kim ty byłeś w swoim życiu tzn w jakim wyznaniu już byłeś ? Mogę wiedzieć ? Czy może całe życie od urodzenia stałeś z boku i bacznie obserwowałeś świadków żeby ich potem atakować ? :D

:) :lol:
Po co mam odpowiadać, skoro i tak jak widać rozgryzłeś mnie lepiej niż ktokolwiek inny? ;)

Ilyad

Postautor: Ilyad » czw kwie 13, 2017 5:20 pm

tymczasem np tylko świadkowie odmawiają udziału w wojnach żeby nie zbijać bo tak nakazuje im ich Bóg Jahwe.

Domyślam się że już to sprawdziłeś, także tu ?:
http://www.lubin.chwz.com.pl/index.php/ ... anie-wiary

Ilyad

Postautor: Ilyad » czw kwie 13, 2017 5:34 pm

gdansk pisze:
Ilyad pisze:
tymczasem np tylko świadkowie odmawiają udziału w wojnach żeby nie zbijać bo tak nakazuje im ich Bóg Jahwe.

Domyślam się że już to sprawdziłeś, także tu ?:
http://www.lubin.chwz.com.pl/index.php/ ... anie-wiary

A co to za link ? Możesz jaśniej ? Czyżby był jeszcze ktoś kto w imię nakazu Boga Jahwe odmawiał udziału w wojnie ? Bo pacyfiści też odmawiają zabijania ale nie w imię Jahwe ;)

Wierzycie w Trójcę więc nie ma nawet o czym dyskutować.

Zadaj sobie odrobinę trudu i przeczytaj pkt. 9 wyznania wiary w odnośniku, który podałem. Dalej będziesz twierdził że tylko SJ nie biorą udziału w wojnach ?

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » czw kwie 13, 2017 5:35 pm

gdansk pisze:Wierzycie w Trójcę więc nie ma nawet o czym dyskutować.

Klasyczne wylewanie dziecka razem z kąpielą.

Wróć do „Zjazdy, konferencje i spotkania”