Czy wierzysz i wyznajesz..

Osoba Jezusa Chrystusa oraz nasze z Nim relacje
Awatar użytkownika
Ann78

Re: Czy wierzysz i wyznajesz..

Postautor: Ann78 » czw kwie 12, 2018 5:53 pm

Datsunie, Korbie chodzi tylko o to, żeby nas obrażać, ośmieszać i dyskredytować. Myślę, ze jest kims innym, niż osoba, za którą się podaje.

Korbo, wszystko dokładnie wyjaśniłam w poprzednich postach. Każdy zainteresowany może tam zajrzec

Iskierka

Postautor: Iskierka » czw kwie 12, 2018 6:13 pm

korba pisze:
Iskierka pisze:Czy taki Chrystus może być jedynie stworzeniem? Takim byle kim,

Myślę, że na tak postawioną sprawę świadkowie pewnie by się obrazili na Ciebie. Wszak wiadomo, że dla nich Jezus to 'nie byle kto'.

Korbo nie wyrywaj tekstu z kontekstu, ktory brzmi: - "Czy taki Chrystus może być jedynie stworzeniem? Takim byle kim, komu nie warto oddawać czci, bo myślimy, że w ten sposób urągamy Bogu Ojcu? "

Może i dla świadków Jezus nie jest byle kim, ale na pewno nie czczą Go należycie, skoro dla Nich jest tylko stworzeniem archaniołem Michałem. Ale co tu mówić o czci Syna Bożego, skoro nawet Bóg Ojciec to kolega, któremu mówią po imieniu - Jehowa to, Jehowa tamto, nawet słowo Bóg nie przechodzi im przez gardło. Wystarczy czytać strażnicę, gdzie aż się roi od takiego lekceważenia i braku szacunku dla Boga.

Natomiast 'Niewolnik" to Wielki Pan, któremu podobno ufa Jehowa i Jezus (bo nie Bóg i nie Pan), jak podkreśla to mówca, chociażby w ostatnim Broadcastingu z marca 2018. i jak zaznaczył, to świadkowie też temu niewolnikowi powinni ufać. Nie mam teraz czasu znaleźć artykułu w strażnicy, który na piedestale stawia niedoskonałego niewolnika.....ale Ty dobrze znasz czasopisma, to musiałeś to doczytać.
A przecież Pismo mówi: "Zaufaj Panu z całego serca....(Przyp.3:5)

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » czw kwie 12, 2018 7:57 pm

Ann78 pisze:Datsunie, Korbie chodzi tylko o to, żeby nas obrażać, ośmieszać i dyskredytować.

Najwyraźniej ma w tym jakąś swoją misję :)
Nie dajmy mu się ;)

Ilyad

Postautor: Ilyad » pt kwie 13, 2018 12:03 pm

Ann78 pisze:Datsunie, Korbie chodzi tylko o to, żeby nas obrażać, ośmieszać i dyskredytować. Myślę, ze jest kims innym, niż osoba, za którą się podaje.

Korbo, wszystko dokładnie wyjaśniłam w poprzednich postach. Każdy zainteresowany może tam zajrzec

Ale zobacz jakie to dobre cechy charakteru w nas kształtuje ! Pokorę, cierpliwość, łagodność... :)

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pt kwie 13, 2018 2:36 pm

Widzisz Korbo...?
W pewnym sensie masz na nas dobry wpływ :)
:mrgreen:

Wróć do „Jezus Chrystus”