Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Dział poświęcony bieżącym wydarzeniom, które chcielibyśmy skomentować.
Awatar użytkownika
Marek_
Posty: 346
Rejestracja: pn kwie 03, 2017 1:11 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Marek_ » czw mar 22, 2018 6:57 am

Exposé szefa MSZ w Sejmie. https://dorzeczy.pl/59472/Expose-szefa- ... nosci.html "Rosja dąży do rewizji porządku politycznego w Europie, który ukształtował się po 1989 r."

Xi mówi, że Pekin jest gotowy na "krwawą walkę". http://www.taipeitimes.com/News/front/a ... g.comments
Dan 11:28-30 - Rozpad UE i NATO powrót Rosji i III WŚ.

Awatar użytkownika
Marek_
Posty: 346
Rejestracja: pn kwie 03, 2017 1:11 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Marek_ » ndz kwie 01, 2018 9:58 am

Donald Trump: Dobre relacje z Rosją „to rzecz dobra, a nie zła” http://www.tvp.info/36479853/?fb_action ... g.comments

Donald Trump ma rację. Dobre relacje z Rosją to faktycznie rzecz dobra, a nie zła. To zapewne jest lepsze niż wojna, przed którą ostrzega Biblia. W Księdze Objawienia czytamy: "I wyszedł inny koń barwy ognia, a siedzącemu na nim dano odebrać ziemi pokój, by się wzajemnie ludzie zabijali - i dano mu wielki miecz'" (6:4). Co to oznacza? Jezus, mówiąc o tej wojnie, podał istotne szczegóły: "Budzące postrach zarówno jak i niezwykłe zjawiska z nieba potężne będą" (Łukasza 21:11). Ten "wielki miecz" to potężna, budząca postrach i związana z niezwykłymi zjawiskami broń rażąca z nieba (z powietrza). W wielu starożytnych manuskryptach tekst ten kończy się słowami: "i mrozy". My to dzisiaj nazywamy zimą nuklearną. W Ewangelii według Marka 13:8, zaraz po słowach: "będą niedobory żywności" są także słowa Jezusa: "i nieporządki" (w znaczeniu zamieszania i chaosu). Jezus zapowiedział także znaczne wstrząsy (spowodowane użyciem tej broni), niedobory żywości i epidemie wzdłuż i wszerz regionów. Poważną konsekwencją użycia tego "wielkiego miecza" będą również zmiany klimatyczne, katastrofalna susza i globalny głód (Objawienie 6:5,6). Czy można było w starożytności trafniej przedstawić skutki globalnej wojny jądrowej?
Wielu dopasowuje te słowa do nauki o roku 1914 i rozciąga te wszystkie szczegóły do ponad stuletniego okresu. Jezus ostrzegał przed takimi, mówiąc: "Strzeżcie się, abyście nie zostali zwiedzeni. Liczni bowiem przyjdą w imieniu moim [będą twierdzić, że działają z upoważnienia Jezusa], mówiąc: 'Ja jestem [to oznacza, że będą podawać się za kogoś kim nie są, m.in. za pomazańców (Mt 24:5)]'. I: 'Czas jest blisko'. Nie podążajcie za nimi" (Łukasza 21:8).
Ci zwodziciele pojawili się już w XIX wieku i od samego początku błędnie interpretują znak Jezusa. To wszystko o czym mówił Jezus (w Łk 21:10,11 i Mt 24:7) nie miało trwać ponad sto lat! To wszystko miało towarzyszyć tylko tej wojnie i miało być jedynie "początkiem bólów porodowych" (Mt 24:8).
Należy też zwrócić uwagę na to, że poprzednie wielkie wojny XIX i XX wieku rozpoczynały się konfliktami między państwami. Żadna z nich nie wskazywała na bliski koniec. Jezus ostrzegał: "Będziecie słyszeć o wojnach, a także wieści wojenne; baczcie, żebyście się nie przerazili. Bo to musi nastąpić, ale to jeszcze nie koniec" (Mateusza 24:6, NW). Wojna, która miała być znakiem rozpocznie się od konfliktu etnicznego: "Powstanie bowiem naród przeciw narodowi", podobnie jak w 2008 w Gruzji (Mateusza 24:7). Wówczas, występująca w roli "króla północy" - Rosja znów ruszy na pomoc swoim sojusznikom. Jednak tym razem (a będzie to już po powrocie "króla północy") Amerykanie także nie opuszczą swoich sojuszników i niespodziewanie zaatakują (Daniela 11:29,30). Nie będzie to Armagedon, lecz dopiero "początek bólów porodowych".

Rosja wydala dyplomatów z 23 krajów w związku z eskalacją kryzysu szpiegowskiego http://www.eaglenews.ph/russia-expels-d ... escalates/ Na razie możemy spać w spokoju. Jednak nie zawsze tak będzie. Księga Objawienia ostrzega: " i pojawił się inny koń, ognista czerwień, a ten, który go jeździł, został przyznany na zgodę na pokój z ziemi, aby ludzie mogli się wzajemnie zarżnąć, i dano mu wielki miecz." (6:4) "wielki miecz" - co to znaczy? Jezus podał wiele ważnych szczegółów: " Terror [Phobētra] zarówno [te] i [Kai] niezwykłe zjawiska [Sēmeia] z [AP] Niebo [Ouranou] Potężny [Megala] będzie [estai]." (Łukasz 21:11) niektórzy Starożytne rękopisy zawierają słowa " i mróz " (nazywamy to dzisiaj " nuklearną zimą "), a w Mark 13:8 " i zaburzenia " (w sensie zamieszania i chaosu). Będą również znaczące wstrząsy (spowodowane użyciem tej broni), niedobory żywności i epidemie wzdłuż długości i szerokości regionów.

Ta broń spowoduje również zmianę klimatu, katastrofalne suszę i globalny głód. (por. Apokalipsa 6:5, 6) tak oto mamy pełny obraz konsekwencji globalnej wojny nuklearnej. Bez wątpienia ten szczegółowy i bogato illustrated obraz odpowiada tylko tej wojnie. Jezus też stwierdził: "wszystkie to są tylko początek bólu urodzenia". (Mateusz 24:7, 8)

Kiedy i jak to się stanie? Pozwólcie, że przypomnę wam fragment starożytnej wizji: " i [Król północy] wróci do swojej ziemi z wielkim bogactwem [1945. ten szczegół wskazuje, że Hitler zaatakuje również związek radziecki i będzie walczył do Gorzki koniec]; i jego serce (będzie) PRZECIWKO ŚWIĘTYM PRZYMIERZE [Związek Radziecki wprowadził państwowy ateizm i wierzący zostali stłumione]; i będą działać [oznacza aktywność na arenie międzynarodowej]; i wrócić do swoich własnych. Ziemia [1991-1993. Upadek związku radzieckiego i pakt warszawski. Rosyjskie oddziały powróciły do swojego kraju]. w wyznaczonym czasie]. powróci [oznacza to również zerwanie Unii Europejskiej i NATO. Wiele krajów byłego bloku wschodniego powróci do sojuszu wojskowego z Rosją], i wejdzie na południe [to może być gruzja], ale nie będzie to jako były [2008-Gruzja] lub jako Ostatnie [Ukraina], dla mieszkańców Coastlands z kittim [USA, na początku bez Wielkiej Brytanii] przyjdzie przeciwko niemu, i będzie przygnębiony, i wróci." (Daniel 11:28-30 a)

Co skłoni króla północy do wejścia na południe? Jezus powiedział: "dla narodu powstanie przeciwko narodowi", jak w 2008 roku w Gruzji, a potem...

Mojżesz pisze: " i statki z kierunku kittim [US Navy], i dotknie ashur [Rosja] i będą dotknie eber [pozostali wrogowie, w tym Iran i Chiny]." (numery 24:24 a) to będzie samobójstwo. Misja. Ta armada nie wróci do domu. (numery 24:24 b)

W 1882 brytyjskie oddziały zajęły Egipt. Wielka Brytania następnie przyjęła rolę " Króla południa ". w tym samym czasie Rosja rozszerzyła swój wpływ w regionie, który wcześniej należał do seleukos i nikator, i wziął rolę " Króla północy ". (Daniel 11:27)

Wszystkie szczegóły tej wizji są spełnione z czasów starożytnej persji, w porządku chronologicznym. To prawda, że ta wizja jest w różny sposób interpretowane. Jak widać, ma wiele szczegółów. W związku z tym w osoba jest w stanie wykryć jakikolwiek błąd lub sofistyka. (Daniel 11:33; 12:10)

Neopresse: To nie fakty mają znaczenie w sprawie Skripala https://pl.sputniknews.com/polityka/201 ... g.comments
Zachód rzeczywiście jest nastawiony na konflikt z Moskwą. Niestety, jest on tylko kwestią czasu. Kiedy to się stanie? Przypomnę tu fragment starożytnej wizji: "I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945. Ten szczegół wskazywał, że Hitler zaatakuje także ZSRR i będzie walczył aż do gorzkiego końca. Na początku nic nie wskazywało na takie zakończenie wojny], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [w ZSRR wprowadzono wówczas ateizm państwowy i wierzących represjonowano], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, wojska rosyjskie powróciły do kraju]. W czasie wyznaczonym powróci z powrotem [to oznacza tu także rozpad UE i NATO]. I wkroczy na południe [to może być Gruzja], ale nie będzie jak wcześniej [2008 - Gruzja], lub jak później [Ukraina], gdyż ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim [Amerykanie, na początku bez Brytyjczyków] i będzie utrapiony i zawróci" (Daniela 11:28-30a).
Księga Objawienia ostrzega, że podczas tej wojny zostanie użyty "wielki miecz" (6:4). Co to oznacza? Jezus, mówiąc o tej wojnie, podał istotne szczegóły: "Budzące postrach zarówno jak i niezwykłe zjawiska z nieba potężne będą" (Łukasza 21:11). Ten "wielki miecz" to potężna, budząca postrach i związana z niezwykłymi zjawiskami broń rażąca z nieba (z powietrza). W wielu starożytnych manuskryptach tekst ten kończy się słowami: "i mrozy". My to dzisiaj nazywamy zimą nuklearną. W Ewangelii według Marka 13:8, zaraz po słowach: "będą niedobory żywności" są także słowa Jezusa: "i nieporządki" (w znaczeniu zamieszania i chaosu). Jezus zapowiedział także znaczne wstrząsy (spowodowane użyciem tej broni), niedobory żywości i epidemie wzdłuż i wszerz regionów. Poważną konsekwencją użycia tego "wielkiego miecza" będą również zmiany klimatyczne, katastrofalna susza i globalny głód (Objawienie 6:5,6). Czy można było w starożytności trafniej przedstawić skutki globalnej wojny jądrowej?
Wielu dopasowuje te słowa do nauki o roku 1914 i rozciąga te wszystkie szczegóły do ponad stuletniego okresu. Jezus ostrzegał przed nimi, mówiąc: "Strzeżcie się, abyście nie zostali zwiedzeni. Liczni bowiem przyjdą w imieniu moim [będą działać niby z upoważnienia Jezusa], mówiąc: 'Ja jestem [będą też podawać się za kogoś kim nie są, m.in. za pomazańców (Mt 24:5)]'. I: 'Czas jest blisko'. Nie podążajcie za nimi" (Łukasza 21:8). Oni mieli błędnie interpretować znak Jezusa. To wszystko o czym mówił Jezus (w Łk 21:10,11 i Mt 24:7) nie miało trwać ponad sto lat! To wszystko miało towarzyszyć tylko tej wojnie i miało być jedynie "początkiem bólów porodowych" (Mt 24:8).
Należy też zwrócić uwagę na to, że poprzednie wielkie wojny XIX i XX wieku rozpoczynały się konfliktami między państwami. Żadna z nich nie wskazywała na bliski koniec. Jezus ostrzegał: "Będziecie słyszeć o wojnach, a także wieści wojenne; baczcie, żebyście się nie przerazili. Bo to musi nastąpić, ale to jeszcze nie koniec" (Mateusza 24:6, NW). Wojna, która będzie znakiem, zacznie się od konfliktu etnicznego: "Powstanie bowiem naród przeciw narodowi", podobnie jak w 2008 w Gruzji (Mateusza 24:7). Wówczas, występująca w roli "króla północy" - Rosja znów ruszy na pomoc swoim sojusznikom. Jednak tym razem (a będzie to już po powrocie "króla północy") Amerykanie także nie opuszczą swoich sojuszników i niespodziewanie zaatakują (Daniela 11:29,30). Nie będzie to Armagedon, lecz dopiero "początek bólów porodowych".
W roku 1882 Wielka Brytania rozciągnęła wpływy na Egipt i przejęła rolę "króla południa". Mniej więcej w tym samym czasie Rosja zajęła pozycję "króla północy", rozciągając wpływy na terytoria, które wcześniej należały do Seleukosa I (Daniela 11:27). Wszystkie szczegóły tej wizji, (a jest ich wiele) wypełniają się od czasów starożytnej Persji w porządku chronologicznym.

For now we have a cold war. Where are we heading...
Na razie mamy zimną wojnę. Dokąd zmierzamy...
Rosja twierdzi, że groźba zamrożenia aktywów USA grozi poważnym odwetem, ponieważ wydala dyplomatów http://www.thejournal.ie/russian-diplom ... 5-Mar2018/
Dan 11:28-30 - Rozpad UE i NATO powrót Rosji i III WŚ.

Awatar użytkownika
Marek_
Posty: 346
Rejestracja: pn kwie 03, 2017 1:11 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Marek_ » wt kwie 03, 2018 8:42 am

Obama potajemnie przygotowywał się do ukrycia przed atakiem nuklearnym i zbudował sobie bunkier https://lenta.ru/news/2018/04/03/bunker/

USA wysuwają przeciwko Rosji nową broń wojskową "pierwszego uderzenia":
https://news.rambler.ru/usa/39514426-ss ... ntent=news
"Ważne jest, aby podkreślić: nigdy nie było czegoś podobnego w historii konfrontacji między Rosją a Stanami Zjednoczonymi".

Rosja i Chiny testują pociski, które mogą wysadzić amerykańskie satelity z kosmosu
http://www.newsweek.com/russia-china-te ... ace-869044
Dan 11:28-30 - Rozpad UE i NATO powrót Rosji i III WŚ.

Awatar użytkownika
Marek_
Posty: 346
Rejestracja: pn kwie 03, 2017 1:11 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Marek_ » pt kwie 06, 2018 6:03 pm

USA przygotowują wojnę nuklearną z Rosją, aby "ocalić świat"
http://www.politonline.ru/comments/2289 ... irculation

Odtajnione przygotowanie Trumpa do "nuklearnej zimy" http://www.politonline.ru/interpretation/22892658.html

В Вашингтоне заявили, что России стоит готовиться к ядерной войне
W Waszyngtonie oświadczyli, że Rosja powinna przygotować się do wojny nuklearnej
https://smo333.com/politika/v-vashingto ... noj-vojne/

Media przypomniały Brytyjczykom o rosyjskiej „Martwej ręce" https://pl.sputniknews.com/swiatowa_pra ... Rosja-USA/

Times: британский учёный предрёк ЕС судьбу Советского Союза
https://russian.rt.com/inotv/2018-04-02 ... d.facebook

Trump eyes US$100b of additional tariffs on China: White House
Read more at https://www.channelnewsasia.com/news/wo ... a-10109702

Dokąd teraz zmierzamy? Przypomnę fragment starożytnej wizji: "A [król północy] powróci do swojej ziemi z wielkim bogactwem [1945 r. Ten szczegół wskazywał, że Hitler zaatakuje także Związek Radziecki i będzie walczył do gorzkiego końca], a jego serce (będzie) przeciwko świętemu przymierzu [Związek Radziecki wprowadził ateizm państwowy a wierzący byli represjonowani] i będzie działać [to znaczy działalność na arenie międzynarodowej] i wróci do swojej ziemi [1991- 1993. Rozpad Związku Radzieckiego i Układu Warszawskiego, Wojska rosyjskie wróciły do swojego kraju] O wyznaczonej porze [on] powróci [to oznacza kryzys, który przyćmi Wielki Kryzys, nie tylko strefa euro się rozpadnie, ale także Unia Europejska oraz NATO, wiele krajów dawnego bloku wschodniego powróci do sojuszu wojskowego z Rosją],
Następnie „król północy” - Rosja wkroczy na południe.
Co zmusi "króla północy" do wejścia na południe? Jezus powiedział: "Naród powstanie przeciw narodowi", jak w 2008 roku w Gruzji, a potem ...
Mojżesz pisze: "I statki od strony Kittim [US Navy], i utrapią Asshura [Rosję] i utrapią Ebera [pozostałych wrogów, w tym Iran i Chiny]." (Liczb 24: 24a)
Będzie to misja samobójcza. Ta armada nie wróci już do domu. (Liczb 24: 24b)
To będzie wzajemna rzeź. Księga Apokalipsy 6:4 ostrzega: „I wyszedł inny koń barwy ognia, a siedzącemu na nim dano odebrać ziemi pokój, ( III wojna światowa)
by się wzajemnie ludzie zabijali – (dosłownie gr. Σφαξωσιν - zarzynali) i dano mu wielki miecz (symbol broni atomowej).
Jezus podał wiele ważnych szczegółów: "Będą przerażające i niezwykłe zjawiska z nieba". (Łukasza 21:11) Niektóre starożytne manuskrypty zawierają słowa "i mrozy" (nazywamy je dziś "zimą jądrową"), a w Ew. Marka 13: 8 "i nieporządki" (w sensie zamieszania i chaosu). Nastąpią również znaczne wstrząsy (spowodowane użyciem tej broni), niedobory żywności i epidemie wzdłuż i wszerz regionów.
Broń ta spowoduje również zmiany klimatyczne, katastrofalne susze i globalny głód. (Objawienie 6: 5, 6). Mamy więc pełny obraz konsekwencji globalnej wojny nuklearnej. Bez wątpienia te szczegóły i bogato ilustrowany obraz odpowiada tylko tej wojnie. To wszystko będzie towarzyszyć III WW. Jezus stwierdził: "Wszystko mianowicie to początek bólów porodowych" (Mateusza 24:7,8).
W 1882 roku wojska brytyjskie zajęły Egipt. Wielka Brytania przyjęła wówczas rolę "króla południa". W tym samym czasie Rosja rozszerzyła swoje wpływy w region, który wcześniej należał do Seleuca I Nicatora, i przyjąła rolę "króla północy". (Daniel 11:27)
Wszystkie szczegóły tej wizji spełniają się od czasów starożytnej Persji, w porządku chronologicznym. To prawda, że ta wizja jest różnie interpretowana. Jak widać, ma wiele szczegółów. Dlatego osoba wnikliwa jest w stanie dostrzec każdy błąd lub sofistykę. (Daniel 11:33, 12:10).
Dan 11:28-30 - Rozpad UE i NATO powrót Rosji i III WŚ.

Awatar użytkownika
Marek_
Posty: 346
Rejestracja: pn kwie 03, 2017 1:11 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Marek_ » czw kwie 12, 2018 6:42 pm

"Niemcy upokorzyli nasz wymiar sprawiedliwości, naszą konstytucję. To będzie miało porażający wpływ na dalsze funkcjonowanie Wspólnoty Europejskiej i na stosunki hiszpańsko-niemieckie".
http://www.rp.pl/Katalonia/304089964-Ca ... urope.html

ROSYJSKA TELEWIZJA: "ŚWIAT STOJI MILIMETRY OD WIELKIEJ WOJNY" https://www.infowars.com/russian-tv-wor ... great-war/
Obywatelom kazali przygotować się do ewakuacji do schronów przeciwatomowych.

Jezus Chrystus powiedział ”Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec!” (Mat. 24:6).
Obecnie III wojna światowa jeszcze nam nie grozi, możemy spać spokojnie. Co najwyżej może wybuchnąć poważny konflikt na bliskim wschodzie, który na pewno nie doprowadzi bezpośrednio do globalnej wojny jądrowej. Według Biblii wcześniej przed III WW musi powrócić Rosja. (Dan. 11:29).


W Dumie Państwowej (w izbie niższej parlamentu Federacji Rosyjskiej) wezwano do unieważnienia (odwołania) rozpadu ZSRR
http://newsland.com/user/4297700092/con ... sr/6294608


ROSJA MÓWI, ŻE WOJNA SYRYJSKA STAJE SIĘ "ZBYT NIEBEZPIECZNA", JAK TRUMP DECYDUJE, CZY BĘDZIE ATAKOWAŁ http://www.newsweek.com/russia-says-syr ... g.comments


Rosja odrzuca "Twitterową dyplomację" Trumpa jako niebezpieczną w syryjskim kryzysie https://www.usatoday.com/story/news/wor ... g.comments


Consultazioni bis, trapela la preoccupazione di Mattarella per la Siria. Di Maio: "Berlusconi è un ostacolo". E non perdona la battuta di Silvio https://www.huffingtonpost.it/2018/04/1 ... g.comments


Przyszły sekretarz stanu USA ogłosił zakończenie miękkiej polityki wobec Rosji https://lenta.ru/news/2018/04/12/pompeo ... e=facebook


Trump przedstawił kilka opcji masowych uderzeń przeciwko Syrii – mediom https://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire ... g.comments
Według zachodniej prasy, opcje obejmują uderzające ataki rakietowe na kilka celów przez więcej niż jeden dzień.
Dan 11:28-30 - Rozpad UE i NATO powrót Rosji i III WŚ.

Awatar użytkownika
Marek_
Posty: 346
Rejestracja: pn kwie 03, 2017 1:11 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Marek_ » sob kwie 14, 2018 6:21 pm

Niemiecki generał: Supermocarstwa wplątują się w konflikt jak lunatycy https://pl.sputniknews.com/swiat/201804 ... g.comments

Na razie możemy spać spokojnie. Jezus zapowiedział: "Będziecie słyszeć o wojnach, a także wieści wojenne; baczcie, żebyście się nie przerazili. Bo to musi nastąpić, ale to jeszcze nie koniec" (Mateusza 24:6). Rzeczywiście do końca jest jeszcze daleko. Trzecia wojna światowa też nam na razie nie grozi. Wskazuje na to analiza biblijna. Przypomnę tu fragment starożytnej wizji: "I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945. Ten szczegół wskazywał, że Hitler zaatakuje także ZSRR i będzie walczył aż do gorzkiego końca. Na początku nic nie wskazywało na takie zakończenie wojny], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [w ZSRR wprowadzono wówczas ateizm państwowy i wierzących represjonowano], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, wojska rosyjskie powróciły do kraju]. W czasie wyznaczonym powróci z powrotem [to oznacza tu także rozpad UE i NATO]. I wkroczy na południe [to może być Gruzja], ale nie będzie jak wcześniej [2008 - Gruzja], lub jak później [Ukraina], gdyż ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim [Amerykanie, na początku bez Brytyjczyków] i będzie utrapiony i zawróci" (Daniela 11:28-30a).

Ta wojna rozpocznie się konfliktem etnicznym. "Powstanie bowiem naród przeciw narodowi", podobnie jak w 2008 w Gruzji (Mateusza 24:7). Wówczas, występująca w roli "króla północy" - Rosja znów ruszy na pomoc swoim sojusznikom. Jednak tym razem (a będzie to już po powrocie "króla północy") Amerykanie niespodziewanie zaatakują (Daniela 11:29,30). Syria nie pasuje do tego scenariusza.

W roku 1882 Wielka Brytania rozciągnęła wpływy na Egipt i przejęła rolę "króla południa". Mniej więcej w tym samym czasie Rosja zajęła pozycję "króla północy", rozciągając wpływy na terytoria, które wcześniej należały do Seleukosa I (Daniela 11:27).

Szef Pentagonu przyznaje, że USA wciąż nie mają dowodów na użycie substancji chemicznych w ataku na Dumę https://aristeguinoticias.com/1204/mund ... g.comments

Świat wstrzymuje oddech. Od nowego konfliktu dzielą nas godziny? https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... osci_viasg

Syryjska opozycja nazwała farsę amerykańskim atakiem rakietowym https://lenta.ru/news/2018/04/14/farce/

"Nocne naloty zachodniej koalicji na Syrię mogłyby przejść do historii wojskowości jako dowód skrajnej nieskuteczności. Amerykanie mieli wystrzelić ponad sto pocisków [...]. W efekcie wartej kilkaset milionów dolarów operacji nikt nie zginął". To jest cytat ze strony polskiej. Chodziło jedynie o zachowanie twarzy Trumpa.
Możemy spać spokojnie.
Dan 11:28-30 - Rozpad UE i NATO powrót Rosji i III WŚ.

Awatar użytkownika
Marek_
Posty: 346
Rejestracja: pn kwie 03, 2017 1:11 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Marek_ » pn kwie 16, 2018 5:40 pm

Media: Trump chciał bombardować rosyjskie obiekty w Syrii https://pl.sputniknews.com/swiat/201804 ... g.comments
Mattis był przeciwny i w ten sposób Bóg uratował świat (Jeremiasza 1:11,12). Ludzi poznaje się dopiero po zachowaniu w pewnych sytuacjach. Wydarzenia w Syriii odsłoniły głupotę czołowych polityków Zachodu. Ci ludzie już teraz próbują rozpętać kolejną wojnę światową. Gdyby nie ingerencja Boga, świat już by płonął. Bóg w pewnym momencie pozwoli jednak działać szaleńcom i ostrzega nas przed tym. W Księdze Objawienia czytamy: "I wyszedł inny koń barwy ognia, a siedzącemu na nim dano odebrać ziemi pokój, by się wzajemnie ludzie zabijali - i dano mu wielki miecz'" (6:4). Co to oznacza? Jezus, mówiąc o tej wojnie, podał istotne szczegóły: "Budzące postrach zarówno jak i niezwykłe zjawiska z nieba potężne będą" (Łukasza 21:11). Ten "wielki miecz" to potężna, budząca postrach i związana z niezwykłymi zjawiskami broń rażąca z nieba (z powietrza). W wielu starożytnych manuskryptach tekst ten kończy się słowami: "i mrozy". My to dzisiaj nazywamy zimą nuklearną. W Ewangelii według Marka 13:8, zaraz po słowach: "będą niedobory żywności" są także słowa Jezusa: "i nieporządki" (w znaczeniu zamieszania i chaosu). Jezus zapowiedział także znaczne wstrząsy (spowodowane użyciem tej broni), niedobory żywości i epidemie wzdłuż i wszerz regionów. Poważną konsekwencją użycia tego "wielkiego miecza" będą również zmiany klimatyczne, katastrofalna susza i globalny głód (Objawienie 6:5,6). Dziś już chyba nietrudno domyślić się, przed czym ostrzega nas tu Jezus. Ta wojna jest tylko kwestią czasu. Będzie to owoc obecnej rywalizacji o wpływy pomiędzy Rosją i USA. Punktów zapalnych jest wiele (m.in. Gruzja). To nie Rosja zaatakuje USA, ale USA - Rosję (Daniela 11:29,30). Tym razem będzie to wojna światowa nie tylko z nazwy.


Siria, Wsj: Trump voleva attacco più vasto, dissuaso da Mattis
Presidente voleva colpire anche siti russi e iraniani https://www.diariodelweb.it/ultimora/no ... g.comments


"Trump naciskał, by rozważono ataki na rosyjskie i irańskie cele. Mattis się sprzeciwiał" https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swia ... 29877.html
Bóg wchodzi do akcji, aby globalna wojna nie wybuchła przed czasem (Jeremiasza 1:11,12) - „I skierował Pan następujące słowa do mnie: «Co widzisz, Jeremiaszu?» Odrzekłem: «Widzę gałązkę drzewa "czuwającego"». Pan zaś rzekł do mnie: «Dobrze widzisz, bo CZUWAM NAD MOIM SŁOWEM, BY JE WYPEŁNIĆ».
Dan 11:28-30 - Rozpad UE i NATO powrót Rosji i III WŚ.

Awatar użytkownika
Marek_
Posty: 346
Rejestracja: pn kwie 03, 2017 1:11 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Marek_ » wt kwie 17, 2018 7:22 pm

Prezydent USA Donald Trump zablokował w niedzielę wieczorem nałożenie nowych sankcji na Rosję https://www.tvn24.pl/wapo-trump-zabloko ... 101,s.html Napięcie zostało rozładowane.

"Washington Post": Trump zablokował nowe sankcje wobec Rosji https://www.onet.pl/?utm_source=wiadomo ... 07&utm_v=2
Było niebezpiecznie. Napięcie nieprzypadkowo zostało rozładowane. Według Biblii, najpierw ma być powrót, występującej w roli "króla północy" - Rosji, a potem globalna wojna jądrowa, a nie nie na odwrót (Daniela 11:29,30). Jak widać, Bóg rzeczywiście czuwa nad swoim słowem (Jeremiasza 1:11,12). Nikki Haley dąży do tego, aby najpierw była wojna i popycha do tego Donalda Trumpa. To samo robi Emmanuel Macron. Ci ludzie są zagrożeniem dla pokoju światowego.
Dan 11:28-30 - Rozpad UE i NATO powrót Rosji i III WŚ.

Awatar użytkownika
Marek_
Posty: 346
Rejestracja: pn kwie 03, 2017 1:11 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Marek_ » śr kwie 18, 2018 6:11 pm

Brytyjskie miasta, które zostaną zniszczone podczas nuklearnej 3 wojny światowej http://metro.co.uk/2018/04/17/british-c ... g.comments

Doradca Trumpa wyjaśnił zamieszanie związane z nowymi antyrosyjskimi sankcjami https://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire ... g.comments

WSJ: Izrael zaatakował Syrię „za milczącą zgodą USA" https://pl.sputniknews.com/swiatowa_pra ... g.comments
Dan 11:28-30 - Rozpad UE i NATO powrót Rosji i III WŚ.

Awatar użytkownika
Marek_
Posty: 346
Rejestracja: pn kwie 03, 2017 1:11 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Marek_ » sob kwie 21, 2018 4:59 pm

REPORTER CNN POWĄCHAŁ PLECAK "SARIN", ABY UDOWODNIĆ, ŻE ASSAD JEST ODPOWIEDZIALNY ZA ATAK BRONI CHEMICZNEJ
Dziwna scena złapana na kamerze https://www.infowars.com/cnn-reporter-s ... ns-attack/

BBC HOST MÓWI BYŁEMU SZEFOWI MARYNARKI WOJENNEJ, BY NIE PYTAŁ O SYRIĘ
"Prowadzimy wojnę informacyjną z Rosją" https://www.infowars.com/bbc-host-tells ... narrative/

WATCH: SYRYJSKI CHŁOPAK TWIERDZI, ŻE ZOSTAŁ ZWERBOWANY DO ATAKU CHEMICZNEGO
Chłopiec twierdzi, że został porwany, oblany wodą i nakręcony https://www.infowars.com/watch-syrian-b ... al-attack/

"Trzecia wojna światowa będzie musiała poczekać." http://jeznach.neon24.pl/post/143333,wo ... i-poczekac
Dan 11:28-30 - Rozpad UE i NATO powrót Rosji i III WŚ.


Wróć do „Wydarzenia z kraju i ze świata”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości