Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Dział poświęcony bieżącym wydarzeniom, które chcielibyśmy skomentować.
Awatar użytkownika
Marek_
Posty: 360
Rejestracja: pn kwie 03, 2017 1:11 pm
Lokalizacja: Wrocław

Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Marek_ » czw cze 15, 2017 1:31 pm

Witam, w tym temacie będę przesyłać linki do artykułów prasowych potwierdzające, że świat zmierza w kierunku rozpadu UE, NATO, powrotu Rosji i wybuchu III wojny światowej o której mówi Biblia - między innymi księga Daniela 11:28-30a :

28 – „I wróci z wielkim mieniem do swojej krainy a serce jego będzie przeciwne świętemu przymierzu.
I będzie działał skutecznie i wróci do swej krainy.”
29 – „W czasie wyznaczonym powróci z powrotem i wkroczy na południe, ale nie będzie jak wcześniej i jak później.”
30a – „I ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim i będzie utrapiony i zawróci.”


Z księgi Daniela rozdz.10 i 11 na 100% wynika że przed nami powrót Rosji (więc logika wskazuje, że UE i NATO musi się rozpaść).
Po powrocie Rosji (do wielu państw byłego Układu Warszawskiego), następną zapowiedzią jest właśnie III WŚ.
Powyższe wersety biblijne szerzej omówiłem w moim wcześniejszym pościehttp: http://www.forum.zbawieniedlaciebie.pl/ ... f=31&t=981

Fałszywi prorocy usypiali czujność ludu uspokajającymi zapewnieniami, że Bóg jest z nimi i będzie im zapewniał ochronę oraz pomyślność (Ez.13:10; por. Łk 6:26; Jer. 23:16-20; 28:1-17).
Prawdziwi prorocy ostrzegali lud m.in. przed wojną - Jer.28:7,8
"Posłuchaj jednak tego słowa, które powiem do twoich uszu i do całego ludu. Prorocy, którzy byli przede mną (Jeremiaszem) i przed tobą od najdawniejszych czasów, prorokowali przeciw licznym krajom i przeciw wielkim królestwom o wojnie, nieszczęściu i zarazie."

Bóg zachęca do korzystania z pouczeń i informacji na temat przyszłości, które On wyjawił swoim prorokom (Am.3:7). Dzięki tym pouczeniom można uratować życie.
Przekonali się o tym Żydzi w roku 70 n.e. (Mt.24:15-18). Kto nie interesuje się proroctwami biblijnymi, lecz szuka informacji na temat przyszłości u wróżbiarzy i wywołujących duchy, źle przez to skończy (por. Iz.2:6, NW).
Dan 11:28-30 - Rozpad UE i NATO powrót Rosji i III WŚ.

Agnieszka
Posty: 2361
Rejestracja: pn gru 26, 2016 5:34 pm

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Agnieszka » czw cze 15, 2017 2:28 pm

Witaj Marku .
Z początku myślałam , że.... ooooo.......! , założyłes nowy wątek i będziesz dostarczał informacje z kraju i ze świata :-) - w sensie , że jesteś zaniepokojony sytuacją na świecie i będziesz pisał co może wydarzyć się , ale Ty pod innym szyldem znowu próbujesz dopasowywać zdarzenia które jeszcze nie wydarzyły się do Biblii , a może Biblię do przyszłych wydarzeń - sama już nie wiem.
Piszesz :
Witam, w tym temacie będę przesyłać linki do artykułów prasowych potwierdzające, że świat zmierza w kierunkurozpadu UE, NATO, powrotu Rosji i wybuchu III wojny światowej o której mówi Biblia - między innymi księga Daniela 11:28-30a : 

W księdze Daniela 11 rozdziale nic nie pisze o III wojnie światowej , rozpadzie UE , NATO itp.
Tak na marginesie to kiedyś też była Liga Narodow która została rozwiązana a powstała ONZ.
Coś się rozwiązuje coś nowego zaczyna tylko pod innym szyldem :-)
W 11 rozdziale księgi Daniela - nie wykraczając poza to o czym tam czytamy , to nie widzę Rosji a Palestyne , Egipt - wojny w Palestynie w pewnym okresie , panowanie Antiocha IV a nie panów : Putina i Trumpa itp.
Z księgi Daniela rozdz.10 i 11 na 100% wynika że przed nami powrót Rosji (więc logika wskazuje, że UE i NATO musi się rozpaść). 
Po powrocie Rosji (do wielu państw byłego Układu Warszawskiego), następną zapowiedzią jest właśnie III WŚ. 

http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=762
Nic takiego na 100% tam nie przeczytałam Marku .
Jest tu przedstawiona wizja i pisze o królestwie Persji
Marku , nie podzieliłeś się z nami - Datsun i ja byliśmy (ja wciąż jestem :-)) ciekawi jaki masz pomysł / plan na ocalenie?

Awatar użytkownika
Marek_
Posty: 360
Rejestracja: pn kwie 03, 2017 1:11 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Marek_ » czw cze 15, 2017 7:44 pm

Agnieszka pisze:
"W księdze Daniela 11 rozdziale nic nie pisze o III wojnie światowej , rozpadzie UE , NATO itp."

Oczywiście, że bezpośrednio nie jest napisane gdyż proroctwa - ST, przypowieści Jezusa czy Apokalipsa są oczywiście zaszyfrowane i dziwię się, że nie bierzesz tego pod uwagę.
Wiadomo, że za tymi proroctwami kryją się różne wydarzenia, ludzie czy też niektórzy przywódcy narodów.

Zastanów się nad słowami Pana Jezusa z Mat 13:10-15 "Przystąpili do Niego uczniowie i zapytali: «Dlaczego w przypowieściach mówisz do nich?» 11 On im odpowiedział: «Wam dano poznać tajemnice królestwa niebieskiego, im zaś nie dano. 12 Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. 13 Dlatego mówię do nich w przypowieściach, że otwartymi oczami nie widzą i otwartymi uszami nie słyszą ani nie rozumieją. 14 Tak spełnia się na nich przepowiednia Izajasza:
Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie,
patrzeć będziecie, a nie zobaczycie.
15 Bo stwardniało serce tego ludu,
ich uszy stępiały i oczy swe zamknęli,
żeby oczami nie widzieli ani uszami nie słyszeli,
ani swym sercem nie rozumieli: i nie nawrócili się, abym ich uzdrowił.

Ani Bóg ani Jezus nie chce aby wszyscy bez wyjątku poznali prawdę.
Jeśli ktoś nie kocha prawdy i tak naprawdę nie zależy mu żeby zrozumieć pewne rzeczy do końca to tak naprawdę nie pozna prawdy. Jeżeli ktoś przyjmuje prawdę tylko na podstawie autorytetu i nie zastanawia się głęboko nad tekstem Biblii to zawsze będzie niewolnikiem swojego autorytetu przyjmując wszystko bezkrytycznie.
A więc to czy ktoś zrozumie zaszyfrowane informację Biblijne w dużym stopniu zależy od stanu jego serca.
Nie trzeba być Einsteinem czy jakim intelektualistom żeby te rzeczy zrozumieć - potrzebna jest wnikliwość.
Pismo Święte mówi, że te rzeczy zrozumieją ludzie wnikliwi czyli ktoś kto miłuje prawdę, oczywiście jeden może szybciej dojść do pewnych spraw a inny w dłuższym czasie lecz jeżeli są to osoby wnikliwe to dojdą do identycznych wniosków.
Jeżeli dla kogoś prawda nie jest najważniejsza, nie ma dobrego stanu serca, nie jest wnikliwy i nie poświęci odpowiedniej ilości czasu na zbadanie pewnych kwestii to do śmierci nie będzie tych rzeczy rozumiał.
Jezus wszystko mówił w przypowieściach do tłumów i nic bez przypowieści nie powiedział i tylko na osobności tłumaczył wszystkim tym, którzy przychodzili do niego i prosili o wyjaśnienie - bo oni kompletnie nic z tego nie rozumieli.
Nie raz Jezus dziwił się że prostych rzeczy nie rozumieją, mówił, że jeżeli tej przypowieści nie rozumiecie to jak inne rzeczy zrozumiecie. Niektórzy nawet gorszyli się o odchodzili słuchając nauk Jezusa - kompletnie ich nie rozumiejąc.

Przeanalizujmy jeszcze wypowiedź z księgi Daniela:
Dan 12:9 "On zaś odpowiedział: «Idź, Danielu, bo słowa zostały ukryte i obłożone pieczęciami aż do końca czasu.
Z tej wypowiedzi wynika, że te rzeczy przez bardzo długi okres czasu będą niezrozumiałe, a więc już tak na chłopski rozum te wszystkie interpretacje z XVIII, XIX wieku czy wcześniejsze nie maja żadnej wartości, te rzeczy miały być zrozumiane w dalszej przyszłości.
Dan 12:10 "Wielu ulegnie oczyszczeniu, wybieleniu, wypróbowaniu, ale przewrotni będą postępować przewrotnie i żaden z przewrotnych nie zrozumie tego, lecz roztropni zrozumieją."

- "żaden z przewrotnych nie zrozumie tego" - więc co można powiedzieć o wcześniejszych interpretacjach żydowskich i katolickich czyli tych którzy odrzucili Mesjasza oraz tych którzy przez stulecia mordowali ludzi nazywając to świętą inkwizycją - czy tacy ludzie mogli poprawnie zrozumieć proroctwa biblijne - oczywiście że nie.
Bez pomocy Ducha Bożego żaden z przewrotnych, bezbożnych nie miał i nie ma szans zrozumieć tych rzeczy.
Nawet jeżeli ktoś zetknie się z prawdziwą interpretacja a nie ma Ducha Bożego to będzie mówił - "takich bzdur to jeszcze w życiu nie słyszałem" - taka będzie reakcja. Żaden bezbożny tego nie zrozumie, a wiadomo że jeżeli nie zrozumie to nie zaakceptuje i nie przyjmie prawidłowej interpretacji.

Obecnie wchodzimy właśnie w okres „dnia Pańskiego” (Objawienie 1:10). To będzie czas sądu. Rozpocznie się trzecią wojną światową (Objawienie 6:4; por. Daniela 11:29b,30a). Wcześniej powróci, występująca w roli „króla północy” – Rosja (Daniela 11:29a). Z tym będzie związany rozpad UE i NATO.
Po globalnej wojnie jądrowej (nie będzie trwać długo) stopniowo wyłaniać się będzie rząd światowy. W Księdze Daniela nazwany jest „ohydą spustoszenia” (Daniela 11:31b). „Ohydą” – ponieważ stanie się obiektem bałwochwalczej czci. W Księdze Objawienia został nazwany „bestią” (13:1,2,7). Przed czwartą wojną światową spustoszy mniejszości chrześcijańskie (Objawienie 11:2,7). Po tej wojnie królowie oddadzą mu swą władzę. Potem spustoszone zostaną wielkie kościoły chrześcijańskie (Objawienie 17:16,17). Kto nie będzie popierał tego tworu będzie miał problemy nawet ze sprzedażą, lub kupnem czegokolwiek (Objawienie 13:17). Umożliwi to likwidacja gotówki. To będzie totalitaryzm, który przyćmi nawet faszyzm.
Dan 11:28-30 - Rozpad UE i NATO powrót Rosji i III WŚ.

Agnieszka
Posty: 2361
Rejestracja: pn gru 26, 2016 5:34 pm

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Agnieszka » czw cze 15, 2017 8:18 pm

Ani Bóg ani Jezus nie chce aby wszyscy bez wyjątku poznali prawdę.
Jeśli ktoś nie kocha prawdy i tak naprawdę nie zależy mu żeby zrozumieć pewne rzeczy do końca to tak naprawdę nie pozna prawdy. Jeżeli ktoś przyjmuje prawdę tylko na podstawie autorytetu i nie zastanawia się głęboko nad tekstem Biblii to zawsze będzie niewolnikiem swojego autorytetu przyjmując wszystko bezkrytycznie.
A więc to czy ktoś zrozumie zaszyfrowane informację Biblijne w dużym stopniu zależy od stanu jego serca

Marku , prawdą jest Jezus Chrystus . Czy chcesz przez to powiedzieć , że Ci którzy nie rozumieją czegoś w Biblii nie kochają Chrystusa ? A może to Ty jesteś niewolnikiem swojego autorytetu - wszechwiedzacy Marek który potrafi odszyfrowywac.....
Czy nie zagalopowaleś się i nie dyskryminujesz tu innych - ludzi którzy inaczej pojmuja albo i nawet nie pojmuja wielu rzeczy ale potrafią KOCHAĆ / DAWAĆ PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ INNYM?
Marku , wczoraj w Londynie wydarzyła się już dla wielu osób przysłowiowa "III wojna światowa" - ludzie sploneli żywcem , stracili swoich bliskich , wielu leży w stanie krytycznym w szpitalach...... , a Ty wybiegasz w coś co jeszcze nie nastąpiło.
Ciesz się życiem........ , niektórzy już stracili radość i sens życia....... Ciężko jest mi pisać o takich tragediach.

Jeżeli dla kogoś prawda nie jest najważniejsza, nie ma dobrego stanu serca, nie jest wnikliwy i nie poświęci odpowiedniej ilości czasu na zbadanie pewnych kwestii to do śmierci nie będzie tych rzeczy rozumiał.

Jeżeli dla Ciebie prawdą jest wiedza - co kryją proroctwa których wielu ma prawo nie rozumieć bądź rozumieć inaczej i utożsamiasz to ze stanem serca - to ja dziękuję już Tobie Marku za pisemną dyskusję i za przebywanie w Twoim towarzystwie.

 Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, 
a miłości bym nie miał, 
stałbym się jak miedź brzęcząca 
albo cymbał brzmiący. 
2 Gdybym też miał dar prorokowania 
i znał wszystkie tajemnice, 
i posiadał wszelką wiedzę, 
i wszelką [możliwą] wiarę, tak iżbym góry przenosił. 
a miłości bym nie miał, 
byłbym niczym. 
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: 
z nich zaś największa jest miłość.
1 Koryntian 13 rozdział.

Awatar użytkownika
Ann78
Posty: 2003
Rejestracja: śr wrz 23, 2015 12:16 pm
Kontaktowanie:

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Ann78 » czw cze 15, 2017 8:31 pm

"...poznanie nadyma, ale miłość buduje."
Biblia Warszawska I Kor 8,1b
Zapraszam na www.jwpomoc.pl

Awatar użytkownika
Datsun
Posty: 2813
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 6:34 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Datsun » pt cze 16, 2017 6:05 am

Ann78 pisze:"...poznanie nadyma, ale miłość buduje."
Biblia Warszawska I Kor 8,1b


Słuszna uwaga. Każdy z nas powinien wziąć sobie do serca te słowa gdy stara się rozumieć proroctwa biblijne. Niemniej jednak trzeba je badać i prosić Boga o zrozumienie.

Awatar użytkownika
Marek_
Posty: 360
Rejestracja: pn kwie 03, 2017 1:11 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Marek_ » pt cze 16, 2017 7:03 am

Miłość rzeczywiście jest bardzo ważna lecz jak powiedział apostoł Piotr należy również zdobywać inne cechy osobowości chrześcijańskiej jak wiarę, cnotę, poznanie, powściągliwość, cierpliwość, pobożność, przyjaźń braterską oraz miłość. (2P 1:5-7)
O miłości mówi się we wszystkich religiach świata nawet nie chrześcijańskich ale czy to oznacza, że one wszystkie znają Boga i oddają mu cześć w duchu i prawdzie? Miłość jest oczywiście bardzo ważna lecz żeby być dojrzałymi chrześcijanami musimy zdobywać i rozumieć duchowy pokarm stały a nie tylko karmić się mlekiem duchowym jak niemowlęta - zachęcał do tego apostoł Paweł w Hbr 5:11-14 "Wiele mamy o Nim (Jezusie) mówić, a trudne to jest do wyjaśnienia, ponieważ ociężali jesteście w słuchaniu. 12 Gdy bowiem ze względu na czas powinniście być nauczycielami, sami potrzebujecie kogoś, kto by was pouczył o pierwszych prawdach słów Bożych, i mleka wam potrzeba, a nie stałego pokarmu. 13 Każdy, który pije [tylko] mleko, nieświadom jest nauki sprawiedliwości ponieważ jest niemowlęciem. 14 Przeciwnie, stały pokarm jest właściwy dla dorosłych, którzy przez ćwiczenie mają władze umysłu udoskonalone do rozróżniania dobra i zła."

Oczywiście każdy kto chcę podobać się Bogu musi posiąść oraz kierować się w całym swoim życiu miłością, pokorą i wieloma innymi cechami osobowości chrześcijańskiej. Ale to nie zwalnia nas od analizy i wyciągania logicznych wniosków np. z nauk Jezusa Chrystusa i całej Biblii.

Zwróćmy jeszcze uwagę na przypowieść o Dziesięciu Pannach (gr. παρθενοις - Dziewicach).
Przypowieść którą podał Jezus Chrystus czegoś uczy, zwraca uwagę że nie wystarczy jedynie przestrzegać przykazań miłości do Boga i bliźniego żeby w pełni podobać się Bogu - trzeba czegoś więcej.
Przypowieść mówi o dwóch rodzajach Panien - dokładnie - (z gr. παρθενοις) Dziewic : Mądrych i Głupich.
Być Dziewicą (to znaczy być czystą pod każdym względem w oczach Jezusa, lecz żeby zyskać pełne uznanie Jezusa Chrystusa trzeba być Mądrą Dziewicą (Panną) - czyli zdobywać głębokie zrozumienie duchowych prawd Bożych.
Zwróćmy uwagę że Głupie dziewice nie weszły razem z Panem (Jezusem) na wesele , zostały przed nimi zamknięte drzwi.

Głupim dziewicą zabrakło oliwy w swoich lampach - czyli wcześniej nie zdobywały głębokiego zrozumienia prawdy Biblijnej i mimo że były dziewicami to nie wystarczyło. Mat.25:1-13
Jezus Chrystus jako Oblubieniec wybiera sobie Oblubienice, które nie tylko powinny być czyste ale też mądre. To podobnie jak chłopak, który szuka żony: fajnie że jest ładna, świetnie że jest jeszcze dziewicą lecz chciałby żeby jego wybranka była również mądra a nie głupia.[/b]

Mądrość polega na dokładnym poznaniu prawdy i Boga żeby nasze poglądy, wierzenia oraz wynikające z tego czyny nie były z Bożego punktu widzenia bezprawiem (czyli łamaniem praw stwórcy). Jezus powiedział " Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz tylko ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!" Mat.7:21-23[b]
Dan 11:28-30 - Rozpad UE i NATO powrót Rosji i III WŚ.

Agnieszka
Posty: 2361
Rejestracja: pn gru 26, 2016 5:34 pm

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Agnieszka » pt cze 16, 2017 9:51 am

Zwróćmy jeszcze uwagę na przypowieść o Dziesięciu Pannach (gr. παρθενοις - Dziewicach).
Przypowieść którą podał Jezus Chrystus czegoś uczy, zwraca uwagę że nie wystarczy jedynie przestrzegać przykazań miłości do Boga i bliźniego żeby w pełni podobać się Bogu - trzeba czegoś więcej. 
Przypowieść mówi o dwóch rodzajach Panien - dokładnie - (z gr. παρθενοις) Dziewic : Mądrych i Głupich. 
Być Dziewicą (to znaczy być czystą pod każdym względem w oczach Jezusa, lecz żeby zyskać pełne uznanie Jezusa Chrystusa trzeba być Mądrą Dziewicą (Panną) - czyli zdobywać głębokie zrozumienie duchowych prawd Bożych. 
Zwróćmy uwagę że Głupie dziewice nie weszły razem z Panem (Jezusem) na wesele , zostały przed nimi zamknięte drzwi.

Marku , odnoszę wrażenie , że nie rozumiesz sensu tej przypowieści.
Przypowieść o dziesięciu pannach opowiada o mądrości i głupocie z jaką można przeżywać własne życie , a nie np. o tym jak kto rozumie bądź nie rozumie proroctw czy inaczej pojmuje (nie tak jak np. Marek) wiele innych rzeczy , ma odmienne zdanie.

To podobnie jak chłopak, który szuka żony: fajnie że jest ładna, świetnie że jest jeszcze dziewicą lecz chciałby żeby jego wybranka była również mądra a nie głupia.[/b] 

Podobnie jak chłopak , dziewczyny też lubią nie tylko przystojnych , zadbanych mężczyzn , świetnie jak jest jeszcze prawiczkiem ;) , ale również mądrych a nie głupich :D
Zatem Marku współczuję Twojej żonie / dzieciom / rodzinie która najwyraźniej jest głupia w Twoich oczach jeżeli być może nie zgadza się z Tobą w Twoim pojmowaniu , nie podziela Twojego zdania , nie myśli tak jak Ty - czyli nie spełnia Twoich kryteriów.
Boże , dziękuję Ci , że mam wspaniałego , mądrego męża pomimo różnic w pojmowaniu wielu kwestii :-)

P.S. Kto to taki ? Podziela zawsze nasze zdanie , ciągle przytakuje , zawsze uśmiecha się kiedy my się uśmiechamy , itp.
Człowiek czy zaprogramowany robot? Chociaż robot też z czasem może rozprogramowac się.

Awatar użytkownika
Marek_
Posty: 360
Rejestracja: pn kwie 03, 2017 1:11 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Marek_ » pt cze 16, 2017 11:14 am

Agnieszko po co te "wycieczki prywatne" - ostatnio zwracałaś uwagę Ilyad że "wjechał na twoją rodzinę" a sama zrobiłaś to samo. Tyle mówisz o miłości że jest najważniejsza - Pan Jezus powiedział: "Jak chcecie, żeby ludzie wam czynili, podobnie wy im czyńcie!" (Łuk 6:31).

PS: Nawiasem mówiąc moja żona oraz dzieci mają identyczne poglądy biblijne.
Dan 11:28-30 - Rozpad UE i NATO powrót Rosji i III WŚ.

Agnieszka
Posty: 2361
Rejestracja: pn gru 26, 2016 5:34 pm

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Agnieszka » pt cze 16, 2017 12:39 pm

Marek_ pisze:Agnieszko po co te "wycieczki prywatne" - ostatnio zwracałaś uwagę Ilyad że "wjechał na twoją rodzinę" a sama zrobiłaś to samo. Tyle mówisz o miłości że jest najważniejsza - Pan Jezus powiedział: "Jak chcecie, żeby ludzie wam czynili, podobnie wy im czyńcie!" (Łuk 6:31).

PS: Nawiasem mówiąc moja żona oraz dzieci mają identyczne poglądy biblijne.

Marku a Ty nie urządzaj sobie wycieczek personalnych w stronę innych forumowiczów którzy mają odmienne zdanie.
Czyżby głupota nas przerosła?
Dzielenie się poglądami a agitacja..... - widzisz różnicę?
A co jeśli Twojej rodzinie zmieni się spojrzenie na poglądy? Będą głupcami w Twoich oczach?
Złotą regułę zastosuj najpierw sam do siebie i nie dyskryminuj innych - którzy mają odmienne poglądy - jeśli chcesz otrzymywać w zamian to co dajesz i nie być nazywany być może przez innych głupcem!
P.S. Miłość to nie stanie z założonymi rękoma i nadstawianie drugiego policzka jak Cię atakują i damscy bokserzy to nie tylko osoby które zadają ból fizyczny ale również psychiczny , emocjonalny. Ja mam "twardy tylek" bo wiele w życiu przeszłam , ale są tu inni forumowicze , czytelnicy którzy wg Ciebie pewnie nie myślą logicznie - tak jak Ty sobie tego byś życzył - to można odczytać z Twoich wypowiedzi.
P.S. Ja nie tylko nie jestem pewna na 100% dla Ciebie o czym piszesz , ale całkowicie nie zgadzam się z Tobą w tej kwestii.
Pewnie oleju zabrakło mi w głowie :mrgreen:


Wróć do „Wydarzenia z kraju i ze świata”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości