Niekontrolowane PW

Jeśli masz jakieś uwagi w sprawach forum to napisz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Datsun

Niekontrolowane PW

Postautor: Datsun » czw wrz 27, 2018 3:07 pm

Witajcie.
Otrzymałem publiczne pogróżki, wręcz szantaż od forumowicza Sabekk, który dla zmylenia administracji oraz forumowiczów zarejestrował się potem jako Olaf -akceptując obłudnie regulamin, który wyraźnie tego zabrania.
Treść:
"...porobiłem kopię wszystkiego co na tym forum ze mną związane. Również i pewnych Twoich wypowiedzi. Mam już szkic artykułu, który rozpoczyna się treścią twojego zaproszenia, zawartością regulaminu, i jak to wszystko jest u ciebie w praktyce. Mogę to wrzucić na jakiegoś bloga i polinkować tu i tam, coby Tobie podobni mieli z czego przykład brać. Nie muszę tego jednak robić, jeśli pozostawisz wszystko nietknięte, niczego z tego tematu nie usuniesz. Sprawa zostaje wówczas między nami "kolegami" z tego forum i się rozstajemy. Ja nie mam jakiegoś parcia na szkło, aby tutaj pisać, a jak mnie najdzie na jakąś pogaduchę... nie tylko ty zapraszasz do siebie.
Tak na wszelki wypadek, gdyby ci przyszło do głowy jednak zataić przed innymi prawdę o tym, co Ci właśnie napisałem, wszyscy z którymi rozmawiałem na Twoim forum dostają twoje pytanie i moją odpowiedź na PM, no i oczywiście pod linkiem powyżej, z Twego zaproszenia
"
źródło:
viewtopic.php?p=25150#p25150

Żadnej "prawdy" nie przyszło mi do głowy zatajać ale muszę się przecież jakoś ustosunkować to tych jawnie wrogich słów.

Forumowicz Olaf/Sabekk został zbanowany za celowe pisanie nieprawdziwych informacji mające na celu wprowadzenie w błąd oraz notoryczne prowokowanie tzw. "pyskówek".
Istnieje więc możliwość, że fałszywie zarejestruje się ponownie pod innym nickiem, być może nawet jako kobieta i będzie rozsyłał jakieś PW do forumowiczów. Nie mam niestety nad wszystkim kontroli i technicznie jest to możliwe ponieważ Olaf/Sabekk zmienia IP komputera aby nie został namierzony. Niestety na chwilę obecną jest to legalne choć nieuczciwe. Podaje się za świadka Jehowy i niewątpliwie nim jest. Proszę jednak wszystkich aby nie patrzeć na tę religię przez pryzmat tej jednej osoby, której intencje są wysoko podejrzane, a metody jakie stosuje daleko odbiegające od kryteriów chrześcijańskich.
Pozdrawiam.

Wróć do „Ogłoszenia, propozycje, sugestie i pytania odnośnie forum”