Moderator forum

Jeśli masz jakieś uwagi w sprawach forum to napisz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Datsun

Moderator forum

Postautor: Datsun » sob gru 19, 2015 1:24 pm

Witam Was wszystkich serdecznie :)

Przywitajmy gromkimi brawami moderatora naszego forum tj. Kaznodzieyę :D

Od siebie życzę aby pełnił swoją funkcję z rozsądkiem oraz wszelką gorliwością z tą myślą, że jest to służba dla innych (Mat.20:26):

Kaznodzieyo, drogi bracie, dedykuję Tobie werset:

1 Kor. 10:31
31. A więc: Czy jecie, czy pijecie, czy cokolwiek czynicie, wszystko czyńcie na chwałę Bożą .
(BW)

Awatar użytkownika
exe

Re: Moderator forum

Postautor: exe » sob gru 19, 2015 4:41 pm

Życzę powodzenia Bracie ;)

Awatar użytkownika
Ann78
Kontaktowanie:

Postautor: Ann78 » pn gru 21, 2015 8:53 am

Cieszę się, Kaznodziejo :)
Przepraszam, że zapytam - na czym polega ta funkcja?
Zapraszam na www.jwpomoc.pl

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pn gru 21, 2015 9:25 am

Witaj :)
Moderator będzie pomagał prowadzić forum. Przykładowo może przenosić posty lub kasować. To taki "brat porządkowy" :D

Awatar użytkownika
Kaznodzieya

Postautor: Kaznodzieya » pn gru 21, 2015 9:35 am

Dziękuje za dobre słowo, zaufanie i docenienie. Dziękuję też za życzenia i słowa Pańskie.
Trudno było odmówić Datsunowi :) Jest przekonujący ! ;)

Chętnie jak już to powiedziałem pomogę w sprawach prowadzenia forum moderując tu i ówdzie od czasu do czasu.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pn maja 30, 2016 11:04 am

Witam.
Chciałem ogłosić, że forumowicz Kaznodzieya nie jest już moderatorem na naszym forum. W związku z tym, że pojawił się ostatnio m.in. temat "Potępienie w Jezusie" dotarły do mnie pewne głosy od forumowiczów. Mianowicie chodzi o kontrowersyjne poglądy Kaznodziei w sprawie zbawienia i potępienia, które zamieścił na wątku. Nie chodzi w tym miejscu o jego poglądy bo ma do nich prawo ale o to, że jego poglądy są ściśle utożsamiane z profilem tego forum i z funkcją moderatora. Niektórzy ludzie po prostu pomyśleli, że skoro moderator tak pisze to znaczy, że głoszenie takich nauk było celem powstania tego forum.
W tym miejscu chciałem szczerze przeprosić Kaznodzieyę za zdjęcie go z tej funkcji. Chcę też jednocześnie podziękować za to wszystko co zrobił na forum i za wzorowe moderowanie.
Jeszcze raz podkreślam, że nie chodzi o to co pisze Kaznodzieya jako forumowicz, ponieważ ma prawo do wolności i nikt mu nie może niczego narzucić.
Dla informacji powiem, że rozmawialiśmy ze sobą dzisiaj telefonicznie i całą tę sprawę omówiliśmy.
Mam nadzieję Kaznodzieyo, że nie obrazisz się ..., chociaż wiem, że to na pewno zabolało...
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Awatar użytkownika
Kaznodzieya

Postautor: Kaznodzieya » pn maja 30, 2016 2:07 pm

Wyjaśnienie.

Tak poważniej w temacie to istotnie pewne poglądy jak zauważył Datsun w sprawie potępienia (nie zbawienia) uznawane przez nie których za kontrowersyjne są dla mnie tak oczywiste jak zbawienie przez Jezusa Chrystusa. Osobiście nie uważam aby z punktu widzenia 1 moderatora mogły zaszkodzić wizerunkowi forum. Nawet Moderator ma prawo do własnych przekonań w pewnych kwestiach związanych np. z śmiercią wieczną, której w obrazie mojego Boga Ojca nie mogę dostrzec. Zwłaszcza jeżeli Moderator zaznacza, że sam tak myśli lub jest to jego punkt widzenia. Nadmienię jedynie, iż przy propozycji podjęcia się moderowanie nikt nie pytał mnie o pogląd na temat śmierci wiecznej jako kary dla bezbożnych ludzi.

Jednak skoro Admin uważa inaczej że szkodzi to forum to szanuje to konsekwentnie także w kwestii dzielenia się na forum poglądami czy zadawanymi pytaniami. Stąd moja decyzja o zaprzestaniu udzielania się na forum jest tego dalszym owocem. Pragnę podkreślić, że nie ma to nic wspólnego z gniewaniem się czy dumą. Jest to dla oczywista sprawa wynikająca z uczciwości względem siebie i Boga oraz różnic prezentowanych tutaj przeze mnie oraz poglądów na kwestie Biblijne. Skoro jednak Administracja zdecydowała o takim obrocie sprawy aby odsunąć moją osobę od moderacji dla wizerunku forum to szanuję tę decyzję i przyjmuję bez dyskusyjnie. Żałuję, trochę jednego, że skoro były skargi do administracji na treść moich wypowiedzi, nikt nie napisał najpierw do mnie na PW. Być może można było temu jakoś zaradzić.

Ból zawsze towarzyszy życiu chrześcijanina Datsunie. Gdyby było inaczej znaczy że coś jest nie tak. Jednak tutaj to nie żaden ból a raczej kolejne przewidziane od dawna rozczarowanie do którego jak powiedziałem nie można się nigdy dobrze przygotować.

Dziękuję wszystkim za ciekawe, duchowe towarzystwo oraz pobudzające do myślenia posty.

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie
Pokój Wam w Chrystusie

Wróć do „Ogłoszenia, propozycje, sugestie i pytania odnośnie forum”