Pozdrowienia z Krakowa

Dział poświęcony wszelkiego rodzaju grzecznościom
Awatar użytkownika
Datsun

Pozdrowienia z Krakowa

Postautor: Datsun » sob maja 04, 2019 8:35 am

Korzystając z przerwy w programie pozdrawiam wszystkich forumowiczów i każdą osobę, która to czyta :)
Jestem na zjeździe kościołów domowych zorganizowanym przez brata Fabiana Błaszkiewicza.
Jestem zaskoczony, bo nie sądziłem, że przejedzie tyle osób!

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Re: Pozdrowienia z Krakowa

Postautor: tadeusz2904 » ndz maja 05, 2019 9:04 am

Datsun pisze:Korzystając z przerwy w programie pozdrawiam wszystkich forumowiczów i każdą osobę, która to czyta :)
Jestem na zjeździe kościołów domowych zorganizowanym przez brata Fabiana Błaszkiewicza.

O to coś dla mnie - kościoły domowe.
O Fabianie chyba już coś pisałeś.
Co do tych kościołów to każda sytuacja jest inna za względu na miejsce i możliwości.
Myślę że o tych najprostszych nic nie było.
Jak Cię smok nie poturbował to może coś napiszesz.
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Iskierka

Postautor: Iskierka » ndz maja 05, 2019 11:18 am

Datsun pisze:Korzystając z przerwy w programie pozdrawiam wszystkich forumowiczów i każdą osobę, która to czyta :)

Dziękuję za pozdrowienia :) .

Ja jestem zaskoczona tym, że tzw. "kościoły domowe" mają jakieś zjazdy. Myślałam, że są odosobnione od reszty "zwiedzionego" chrześcijaństwa. Jak nazwa by wskazywała, to fakt, że co w "domu" to nie na "zewnątrz", a jednak jest jakaś współpraca "międzydomowa", czy tak? Ktoś tym kieruje?

Nie znam tego Pana Fabiana, nie wiem co głosi, więc nie mam rozeznania w temacie, ale musi On być znany wielu, coś w rodzaju Nadzorcy Obwodu u Świadków Jehowy, który to odwiedza poszczególne zbory, kiedyś to były "domowe zbory", teraz to są zgromadzenia w ogólnie dostępnych salach.

Kraków - to bliskie mi miasto, szkoda, że wcześniej nie powiadomiłeś o tym zjeździe.... no, chyba że trzeba mieć specjalne zaproszenie ;) ....

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » ndz maja 05, 2019 5:46 pm

tadeusz2904 pisze:

O to coś dla mnie - kościoły domowe.
O Fabianie chyba już coś pisałeś.
Co do tych kościołów to każda sytuacja jest inna za względu na miejsce i możliwości.
Myślę że o tych najprostszych nic nie było.
Jak Cię smok nie poturbował to może coś napiszesz.

Smoka widziałem ale nic mi nie zrobił :mrgreen:
Co do konferencji i tego co napisała Iskierka to nie trzeba było mieć żadnych zaproszeń. Kto chciał to przyjechał i zebrało się około 300 osób.
Tego typu konferencje są robione mniej więcej co miesiąc i daty oraz miejsca są jak najbardziej jawne:
http://tajemnyplan.pl/kalendarium/
Następna w Gdańsku, więc dla Iskierki o ile się nie mylę też lokalizacja powinna pasować. ;)

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » ndz maja 05, 2019 7:32 pm

Wstępnie rozejrzałem się po ,,Tajemnym Plenie" no może być.
Ale Sadlor zwracał uwagę na Żydów którzy uwierzyli w Pana Jezusa.
Można by było zadać mu w tym temacie pytanie.
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Wróć do „Pozdrowienia, życzenia, podziękowania”