Pozdrowienia z konferencji w Krakowie

Dział poświęcony wszelkiego rodzaju grzecznościom
Awatar użytkownika
Datsun

Pozdrowienia z konferencji w Krakowie

Postautor: Datsun » ndz maja 20, 2018 8:58 pm

Serdecznie pozdrawiamy z chrześcijańskiej konferencji Curry'ego Blake'a w Krakowie :)
Przyjechaliśmy tutaj całą grupą i korzystamy z duchowej uczty. Przy okazji poznaliśmy innych wierzących byłych świadków Jehowy z tych okolic. A po dobrych kilku latach spotkałem brata Jacka, który asystował przy moim chrzcie (tym właściwym). Co za spotkanie :)

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Re: Pozdrowienia z konferencji w Krakowie

Postautor: tadeusz2904 » pn maja 21, 2018 3:00 am

Dziękuję za pozdrowienia i pozdrawiam.

Będąc w organizacji- zawsze mocniejszy przekaz był z Nadarzyna, a jak z Brooklinu to ho,ho!
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pn maja 21, 2018 4:58 am

tadeusz2904 pisze:Dziękuję za pozdrowienia i pozdrawiam.

Będąc w organizacji- zawsze mocniejszy przekaz był z Nadarzyna, a jak z Brooklinu to ho,ho!

Wiadomo....
..."jedyny kanał łączności z Bogiem" ;)

Dzisiaj drugi dzień konferencji. Będzie się działo! :)

Iskierka

Postautor: Iskierka » pn maja 21, 2018 7:30 am

Datsun pisze:Serdecznie pozdrawiamy z chrześcijańskiej konferencji Curry'ego Blake'a w Krakowie :)
Przyjechaliśmy tutaj całą grupą i korzystamy z duchowej uczty. Przy okazji poznaliśmy innych wierzących byłych świadków Jehowy z tych okolic. A po dobrych kilku latach spotkałem brata Jacka, który asystował przy moim chrzcie (tym właściwym). Co za spotkanie :)

Dziękuję za pozdrowienia :) .
Kraków to bliskie mi miasto, ze względu na rodzinne strony, często bywam i niedługo się tam wybieram. O tej konferencji wspomniała mi pewna Siostra SJ, ale ja miałam być na szkoleniu biblijnym w Warszawie, tyle, że rozchorowałam się i nie skorzystałam z żadnego spotkania. Zaproś na Apollosa do Gdańska :) .

pozdrawiam :)

Iskierka

Postautor: Iskierka » pn maja 21, 2018 9:45 am

Datsun pisze:Serdecznie pozdrawiamy z chrześcijańskiej konferencji Curry'ego Blake'a w Krakowie :)

Datsun pisze:
tadeusz2904 pisze:Dziękuję za pozdrowienia i pozdrawiam.

Wiadomo....
..."jedyny kanał łączności z Bogiem" ;)

Dzisiaj drugi dzień konferencji. Będzie się działo! :)

Datsunie, dlaczego nie napisałeś wcześniej o tej konferencji, jak to bywa w zwyczaju? :)

No, jak będzie się działo, to mam nadzieję, że uchylisz rąbka tajemnicy, może zdjęcia, link itp..... ;)

pozdrów uczestników konferencji :)

christianinroman

Postautor: christianinroman » pn maja 21, 2018 12:18 pm

Curry Blake jest z tzw. Ruchu wiary i dziwię się że tak ŁYKACIE wiele nie sprawdzonych osób. Poczytajcie sobie co głosi. Ile Słowa Bożego a ile od siebie.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pn maja 21, 2018 6:51 pm

Iskierko, jak znajdę trochę czasu to coś wrzucę :)

Bracie Romanie, napisz konkretnie o co Tobie chodzi. Po pierwsze słuchając tego kaznodziei wcale nie ma przymusu się z nim zgadzać. Po drugie to nawet dobrze, że o tym nauczycielu nie wszyscy dobrze mówią (Łuk. 6:26).
Najważniejsze to porównywać wszystko i weryfikować ze Słowem Bożym.

Natan

Postautor: Natan » śr maja 23, 2018 2:16 pm

christianinroman pisze:Curry Blake jest z tzw. Ruchu wiary i dziwię się że tak ŁYKACIE wiele nie sprawdzonych osób. Poczytajcie sobie co głosi. Ile Słowa Bożego a ile od siebie.

Tutaj są krytyczne informacje o Curry'm Blake'u:

http://www.5sola.pl/2015/09/curry-blake-i-duchowa-spuscizna-j-g.html

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » śr maja 23, 2018 3:11 pm

Natan pisze:
christianinroman pisze:Curry Blake jest z tzw. Ruchu wiary i dziwię się że tak ŁYKACIE wiele nie sprawdzonych osób. Poczytajcie sobie co głosi. Ile Słowa Bożego a ile od siebie.

Tutaj są krytyczne informacje o Curry'm Blake'u:

http://www.5sola.pl/2015/09/curry-blake-i-duchowa-spuscizna-j-g.html

Dziękuję bracie Natanie za ten link. Wszystko trzeba rozważnie i z modlitwą przemyśleć oraz porównywać z Biblią czy nauczanie jest zgodne.
Poniżej dla odmiany podaję link z kazaniami oraz opisem służby jaką zajmuje się kaznodzieja Curry Blake:

https://bogbezreligii.pl/curry-blake/

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » śr maja 23, 2018 3:18 pm

Znalazłem troszkę czasu i tak jak obiecałem siostrze Iskierce zamieszczam zdjęcia z konferencji.

Na pierwszym zdjęciu modlitwa o uzdrowienie z nakładaniem rąk, a na drugim uwielbianie Pana. Było na konferencji obecnych na moje oko około 1500 osób.
Załączniki
konferencja Curry Blake 2.jpg
konferencja Curry Blake 2.jpg (1.4 MiB) Przejrzano 160 razy
konferencja Curry Blake.jpg
konferencja Curry Blake.jpg (1.52 MiB) Przejrzano 160 razy

Wróć do „Pozdrowienia, życzenia, podziękowania”