Konferencja Apollos 15 czerwca 2019

Zapraszamy do zamieszczania informacji na temat wszelkiego rodzaju zjazdów chrześcijańskich na terenie Polski, które mają związek z tematem forum.
Awatar użytkownika
Datsun

Re: Konferencja Apollos 15 czerwca 2019

Postautor: Datsun » ndz cze 16, 2019 8:10 pm

Iskierka pisze:
Iskierka pisze:

Dobrze się spotkać chociaż raz w roku. Jeszcze się nie rejestrowałam ale mam nadzieję, że dotrę :)

Datsun pisze:Miło się będzie spotkać, to prawda :)

Dotarłam. Pozdrawiam wszystkich, którzy byli na konferencji. Dziękuję Organizatorom za poniesiony trud.No, nie udało mi się ze wszystkimi nowymi pogadać, bo jak to się mówi, ze "starymi" nie widziało się "kopę lat" ;) a trochę nas było.
Dobry czas, budujące rozmowy, ciekawe świadectwa, przemyślane Słowo w przemówieniach - na spokojnie będzie możliwość ponownego odsłuchania mam nadzieję. Datsun i Ilyad, Natan, nie wiem gdzie Wy się schowaliście, bo nie zdążyłam się z Wami pożegnać ;) , my musieliśmy pośpieszyć za właścicielem autka ale jeszcze mieliśmy miły wieczór w Bydgoszczy i spokojnie dotarliśmy do domu po północy, a Wy "nad ranem"? ;)

Gdzieś nas wtedy wcięło najwyraźniej :)
Wyjechaliśmy jako ostatni, bo przedłużyło się aż do ok. 19:00. Były jeszcze modlitwy za różne potrzeby.
Wróciliśmy do Białegostoku ok. 1:00 w nocy.
Bardzo się cieszę z tej konferencji oraz z tego, że się zobaczyliśmy! :)

Natan

Postautor: Natan » pn cze 17, 2019 7:30 pm

Witam serdecznie.

Ja także gorąco pozdrawiam współuczestników konferencji. Byłem na niej do około godziny 18:30.

Podaję link do folderu z nagraniami audio z konferencji:

http://chomikuj.pl/Kochany_synek/Konferencje+o+*c5*9awiadkach+Jehowy/Konferencja+Apollos+2019+-+Bydgoszcz

Natan

Postautor: Natan » pt cze 21, 2019 8:49 am

Awatar użytkownika
Ann78
Kontaktowanie:

Postautor: Ann78 » pn cze 24, 2019 7:52 pm

Bardzo serdecznie dziękuję za wspaniałą konferencję. Byliśmy :), kilka osób z Warszawy.
Miło było poznać w realu niektóre osoby znane nam z internetu. Miło było spotkać się z Wami, z którymi znamy się już od dobrych kilku lat. Na prawdę bardzo dobry, Boży czas :)
Wspaniałe wykłady, ciekawe świadectwa. Dzięki Bogu, ze porusza serca ludzi do organizacji takich spotkań. Dzięki Bogu, ze porusza serca ludzi, aby przyjeżdżali. Wiemy, ze nowe osoby wyjechały zbudowane!
Chwała Panu Jezusowi!
Zapraszam na www.jwpomoc.pl

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » wt cze 25, 2019 4:21 am

Cieszę się :)

Natan

Postautor: Natan » pt cze 28, 2019 10:46 am

Drodzy Forumowicze,

Są dostępne pierwsze nagrania video z konferencji: